שאלות נפוצות

לפניכן מקבץ של שאלות ותשובות שנשאלתי, שיכול לסייע לכן להבין מה כולל האימון, ואם זה מתאים לכן.
אם יש לכן שאלה שאינה מופיעה כאן אתן מוזמנות להתקשר או לשלוח לי מייל בטופס להלן

על מה עובדים באימון?
באימון עובדים על ביסוס וחיזוק תחושת קיום וערך. לקבל ולאהוב בראש ובראשונה את עצמנו ולא להסתמך על אישור חיצוני, מחבר, בן זוג או כל מקור אחר. כשאני אוהבת את עצמי ומרגישה שלמה עם מי שאני, אני פנויה לקבל אהבה ולהפיץ אהבה; אני מאפשרת לעצמי להיות פנויה ונוכחת כל כולי במציאות חיי. אני יכולה להגיע למפגשים חברתיים נינוחה, ובעלת יכולת להקשיב למי שמולי ולתת לו את ההתייחסות הראויה, שכל אחד מאיתנו מחפש וזקוק לה.
כאשר מתרחשת הרחבת התפיסה העצמית והתגמשות מחשבתית מתפתחת היכולת להכיל מגוון רחב יותר של אנשים, לנוע ולהתנסות בחוויות חדשות, ולהעלות משמעותית את הסיכוי למציאת בן זוג מתאים. כשאני מאפשרת לצדדים חבויים שבי לבוא לידי ביטוי, אני מאפשרת לעצמי להתחבר לבן זוג בעל תכונות שבעבר הרתיעו אותי.

האם התהליך הינו רק למציאות זוגיות או גם לאחריה?
במקרים רבים אני חווה עם המתאמנים התחלה של זוגיות חדשה, ובקשה לסייע בשלבים הראשונים של הקשר הזוגי. במידה ויש רצון שכזה תהליך האימון יכול לכלול ליווי שלי בשלבים שונים של הזוגיות, במטרה לשפר אותה ולתמוך בשמירת והטמעת המטרות האימוניות.

כמה מפגשים כולל תהליך האימון לזוגיות?
שאלה חשובה שאין לה תשובה חד משמעית. בדרך כלל נדרשים מספר מפגשים בכדי לעבור תהליך של ממש – באופן ממוצע עד 20 מפגשים. מניסיון, מספר המפגשים נע בין 10 (המתמקדים בהנעה לפעולה) לבין 20, כאשר נדרשים תהליכים ארוכים יותר של סגירת קצוות עם העבר ובחירה בדרך חדשה.
כאמור, ברגע שנוצר קשר אני זמינה ללוות אותו גם בייעוץ טלפוני ובירור פרטים כדי לצאת מהדפוסים הישנים ולוודא שמסגלים את החדשים.
כמובן שאפשר להגיע למפגש טעימה בודד ולהבין במה מדובר, להכיר אותי ולבדוק אם נוצרה הכימיה המתאימה שמאפשרת יחד לעבור תהליך.

מי קהל היעד?
מרבית המתאמנות מתחילות לפני בניית הזוגיות, מתוך רצון לאפשר לעצמן להגיע לזוגיות. כמו כן יש לי מתאמנות הנמצאות בתחילת זוגיות וכאלו הנמצאות בזוגיות מאתגרת, ורוצות להפוך את חוויית הזוגיות שלהן לקלה ונעימה יותר.

למי מתאים האימון לזוגיות?
האימון מתאים לכל מי שזוגיות אינה מופיעה בחייהן ורוצות אחרת, למי שמצואות את עצמן מחבלות שוב ושוב בקשרים חדשים ורוצות לסגל דפוסים חדשים בונים, לאלה שנופלות תמיד על "הטיפוס" הלא מתאים הקבוע.
בקיצור, למי שיש לה מטרה והיא מחויבת לעצמה ולאיכות חייו ומרשה לעצמו להיעזר בתמיכה מקצועית בתהליך חשוב זה בחיים.

האם היו לך מקרים שלא הסתיימו בזוגיות?
בהחלט, לכל אחת יש את הקצב שלה ורמת המוכנות הנפשית. חלק מהתהליכים של מתאמנות הם ההבנה שזוגיות לא בכל מחיר וחשוב יותר לפעמים לעבוד על הזוגיות עם עצמינו, ביסוס הערך העצמי שלנו עד שלא נרגיש שאינטראקציות עם הסביבה גובות מאיתנו כבר מחיר כבד.

איפה מתקיים האימון?
האימון מתקיים בקליניקה בשכונת בבלי תל אביב. אזור נגיש לתחבורה ציבורית ונח לחניה. מהאימון השלישי, ניתן לשלב אימונים טלפוניים קוים.

יש לכן שאלות נוספות? מוזמנות לכתוב אלי ….