המלצות

נטע, אני נשבעת לך בדבר היקר לי ביותר בעולם שאת מצליחה לגעת בי בנקודות הכי רגישות. את מרגשת בטירוף. את מדהימה ומיוחדת וכולך טוב לב. תודה על הכול. שלושים ושבע שנים הייתי רווקה ללא זוגיות ובשנה אתך התהפכו לי החיים מקצה אל קצה. אפילו לא חלמתי על זה מרוב שזה נראה דמיוני. הזדמנות מצוינת לספר שאני בהיריון בחודש הרביעי. תודה רבה רבה על הכול. אוהבת, תמיד תהיה לך פינה בלב שלי.

***

אני פגשתי את נטע לפני 5 שנים כשחזרתי לארץ משהות בת שנתיים בחו"ל, אבודה, ללא כיוון וללא דרך.

כבר לאחר הפגישה הראשונה חלה התקדמות והצלחתי לייצר קורות חיים, משימה שבאותה תקופה נראתה לי בלתי אפשרית.

דיברנו על מציאת כיוון לקריירה והתקדמות לקראת זוגיות. גיבשתי את החזון שלי בעזרתה של נטע ( אותו חזון עדיין מוביל אותי היום..), הגדרנו כל מיני עוגנים שסימלו עבורי מטרות שהיה לי חשוב להשיג והתוצאות לא איחרו לבוא.

בתוך  פחות מחודשיים התחלתי לעבוד בחברה מצליחה, בה אני עובדת עד היום. באותה תקופה גם פגשתי בחור, היום אנו נשואים עם ילדה מתוקה.

העבודה שעשיתי בהנחייתה של נטע גרמה לי להפתח ולהסתכל לכל הכיוונים וגם החיים נפתחו אלי בחזרה והזדמנויות שנקרו בדרכי הובילו לבחירות נכונות ובעצם היוו אבני יסוד לחיים שאני מנהלת כיום.

התהליך עם נטע היה ממוקד ונכון עבורי.  לנטע יש את היכולת להקשיב, להבין ולפתוח את העיניים לאינסוף האפשרויות העומדות בפנינו.

אני רוצה להודות לנטע שעזרה לי למצוא דרך בחיי  ופתחה בפני כיוונים שלא חשבתי שהם אפשריים!

תמרה שפע בכר

 

***
אני יכולה לומר כי ללא האימון עם נטע, סביר להניח שעדיין הייתי מחפשת זוגיות…המון שנים חיפשתי בן זוג מתאים, יצאתי למאות דייטים, והיו המון הזדמנויות אך אף אחת לא הגיעה לקשר המיוחל ולחתונה. באמצעות האימון הבנתי היכן היה לי פלונטר בהתייחסות ליחסים, לקחתי אחריות על התנהגותי ומעשיי, בניתי חזון ביחד עם נטע וכאשר פגשתי את נינו, לא חזרתי על אותן טעויות והתנהגויות שהיו לי לפני האימון. וכיום, שלוש שנים אחרי אני נשואה באושר, עם קשר מספק הדדי ואוהב, שלא הייתי מגיעה אליו לולא הייתה לי מאמנת כל כך טובה!!! אין מילים להודות על המתנה הזו. שלך,
קרן שחמון

***

מתוך ערפל של רגשות הפציע קרן אחת של אור ושמה נטע,

עם חיוך גדול ולב ענק ליווית אותי בתהליך ארוך אך מלא תקווה

היית שם בשבילי גם בימים עצובים וגם בימים שמחים

עזרת לי להכיר את עצמי

ולהבין….מי אני ומה אני רוצה……

יד ביד בלי להרפות

גם שלי כבר נגמרו הכוחות

נכנסתי שפופה והיום אני מלאת גאווה

על מי שאני

ומה שאני.

נטע היקרה, תודה על המסירות וההקשבה תודה שהיית שם בשבילי תמיד, תודה שהאמנת בי

לימדת אותי כל כך הרבה על עצמי מילים לא יכולות לתאר.

רחל

***

נטע יקרה

ברצוני להודות לך על הדרך המדהימה שעשית איתי, האימון המקצועי הרגיש והחכם בדרך לפתיחת הלב לאהבה חדשה בחיי. הגעתי סקפטית. מחזיקה בגאון את דגל הלבדיות, ופגשתי מאמנת מחוייבת, חכמה ומסורה שנעים וכיף לעבוד איתה – גם בתחום שהיה לי הכי קשה וכואב איתו.

אני שמחה שהרשתי לעצמי לבטוח בך ולקחת אחריות על הזוגיות בחיי. אני מודה לך על תהליך מרגש ומעצים, שאפשר לי צעד אחר צעד, מפגש אחר מפגש להיפתח לאפשרויות חדשות, לחוש יותר ביטחון במי שאני מול אחרים ולאפשר לאהבה להיכנס לחיי.

 

ש.